• 09353330136
 • خرید بلیط ارزان هواپیمایی آتا

  در تاریخ 27 آذر ماه 1387 شرکت هواپیمایی آتا تاسیس شد این شرکت اولین  پرواز خود را در تاریخ 10 دی 1388،‌ از فرودگاه بین‌المللی تبریز به مشهد انجام داد و در تاریخ 17 بهمن 1388 با پرواز از تبریز به تهران، رسما آغاز به کار کرد. این ایرلاین به عنوان شانزدهمین ایرلاین کشور راه‌اندازی شده است و قطب اصلی آن شهر تبریز است. قطب دیگر این ایرلاین تهران می‌باشد. هواپیمایی آتا در ابتدا کار خود را با 4 فروند هواپیمای مک دانل داگلاس MD-83 با ظرفیت جابجایی 165 مسافر آغاز کرد. در حال حاضر این ایرلاین با 14 فروند هواپیما به کار خود ادامه می‌دهد. از مهم‌ترین مقاصد پروازی بین‌المللی آتا می‌توان به بحرین، گرجستان، عراق، ترکیه، کویت و عربستان اشاره کرد. همچنین برخی از پروازهای داخلی این ایرلاین از تبریز به مقصد مشهد، کیش، اهواز، ارومیه، اردبیل، شیراز، بندرعباس، قشم می‌باشد و پروازهایی نیز از شهرهای‌ اردبیل، مشهد، شیراز، کیش و ارومیه دارد. هواپیمایی آتا علاوه بر همواره در حال توسعه و رشد می‌باشد. این شرکت هوایی علاوه بر جذب 120 مهماندار و سرمهماندار، 35 خلبان و کمک خلبان ایرانی را برای گذراندن دوره‌های آموزشی به کشورهای سوئد،‌ ترکیه،‌ اوکراین و بلغارستان اعزام کرده است. همچنین با بهره‌گیری از مهندسان و تکسنین های آموزش دیده خود همواره در پی تعمیر و نگهداری ناوگان خود است. و اولین ایرلاین ایرانی است که برای نیروهای خود کلاس‌های آموزشی تعمیر و نگهداری مکانیک B1 و B2 برگزار کرده است. از ابتدای کار آتا تا به امروز 12 حادثه برای این ایرلاین به وجود آمده است که خوشبختانه هیچ یک منجر به تلفات جانی نشده است.

  راهنمای خرید بلیط پرواز آتا

  برای خرید آنلاین بلیط پرواز آتا، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای آتا برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای آتا ، انواع بلیط ارزان آتا و بلیط لحظه آخری آتا نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط آتا را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
  قبل از رزرو آنلاین پرواز آتا بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

  دریافت آنلاین کارت پرواز آتا

  امکان چک این آنلاین برای هواپیمایی آتا وجود ندارد.

  کلاس های پروازی هواپیمایی آتا

  بیشتر کلاس‌های پروازی آتا به صورت اکونومی می‌باشد. و کلاس پروازی بیزینس کلاس را فقط می‌توانید در هواپیماهای ایرباس این هواپیمایی بیابید. با وجود راحتی بیشتر کلاس تجاری پروازها،‌ در پروازهای اکونومی این ایرلاین نیز خدمات پزیرایی ارائه می‌شود که از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار است.

  پروازهای داخلی هواپیمایی آتا

  هواپیمایی آتا در طول هفته پروازهای زیادی را به بیشتر شهرهای ایران در برنامه پروازی خود دارد. اگر قصد سفر با پرواز آتا را دارید مسیر پروازی مورد نظر خود را از لیست پروازهای داخلی آتا انتخاب کنید و سپس با تعیین تاریخ رفت و برگشت خود، می توانید لیستی از پروازهای هواپیمایی آتا را به ترتیب از ارزانترین بلیط هواپیما مشاهده نمایید. پروازهای داخلی هواپیمایی آتا شامل پروازهای لحظه آخری آتا، پروازهای چارتری آتا، پروازهای نرخ ویژه آتا و پروازهای سیستمی آتا می باشد.